Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Wiesz Krysienka,ja mieszkalam wczesniej we Wloszech i tam jest to samo....
Kolek,ja sie nie fustruje poprostu mi jest czasami glupio przyznac sie ze jestem Polka...zenada...
Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Ojjj Polki i Polki..Holenderki tez sie puszczaja zreszta w kazdym kraju na swiecie sa "szmaty"czy to Polka,Holenderka,Niemka itd....jak lubia ten sport to ok.Tak bylo i tak bedzie i o co kaman??Koniec tematu.. Pozdro!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
owszem...tak samo sa POlacy i Polacy...sa normalni kolesie i sa pijacy,zlodzieje itd...i jak bys sie Blondyn poczul jak ktos slyszac ze jestes Polakiem z glupim usmieszkiem skwitowal"no,Polak to pijak i zlodziej..."...Mnie osobiscie dotyka jak ktos nazywa mnie "latwa panienka"tylko dlatego ze jestem Polka i takiego zachowania ode mnie oczekuje...Moze ty jako facet mozesz to olac,ale ja jako kobieta nie potrafie...W naszym przypadku jest troche gorzej,bo nie dosc ze mamy taka opinie to jeszcze spodziewaja sie potwierdzenia tej opinii,czasami w sposob wulgarny i nachalny,chamski....Wiec wlasnie o to kaman
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
są ludzie, są krzesła... lalalalalala
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hehehe...sa stolki i taborety i kompletni idioci....niestety
Zgłoś wpis
18 Postów
Kuba Q
(Qbek)
Bywalec
Heh niestety i w B nasze gorące rodaczki maja opinie puszczalskich. A szkoda bo same są winne syt kiedy na ulicy idą po chodniku rozmawiają po polsku a jakiś pastuch drze się w jej kierunku " Kurwa , Kurwa " . Cóż akcja naprawdę żałosna ale przez wiele lat dziewczyny uparcie na taką łatkę pracowały. Jeszcze kilka lat temu "włoski kolega" był nie lada gratką dla rozpalonego słowiańskiego temperamentu. Nieważne że "kolega" miał niewiele wspólnego z włochem czy innym hiszpanem którzy ponoć uchodzą za naprawde fantastycznych kochanków. A że liczy sie tylko i wyłącznie opalenizna i wygląd takiego"kolegi" to dziewcznyny dawały i moze jeszcze dają upust swoim fantazją. Więc nie dziwmy się z takiej a nie innej opinni o jakby nie było naszych kobietach.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
hehehe...sa stolki i taborety i kompletni idioci....niestety
Izunia skad ty ta madrosc posiadasz????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz,Qbek,nie dziwie sie...i zgadzam sie z Toba...same na taka opinie dziewczyny "ciezko"pracowaly..Wkurza mnie tylko fakt,ze przez to musze znosic jakichs typow i ich chamstwo...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sama sie nad tym zastanawiam,Kolek jak dowiem sie,dam Ci znac
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Chlopak szuka chlopaka, para szuka grubasa?! :O

TUTAJ?!
Daj link :O !
Zgłoś wpis


Bliżej nas